Przeskocz do treści

Pracownicy

Wydział Rejestru i Dokumentacji Zabytków


Karol Straczyński
Kierownik wydziału
tel.: 85 74-12-332 wew. 42
e-mail: kstraczynski@wuoz.bialystok.pl

Katarzyna Niedźwiecka, w zastępstwie Jakub Rajecki
Stanowisko ds. rejestru zabytków nieruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 39
e-mail: jrajecki@wuoz.bialystok.pl

Rimma Sylwanowicz
Stanowisko ds. rejestru zabytków nieruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 39
e-mail: rsylwanowicz@wuoz.bialystok.pl

Agnieszka Witek, w zastępstwie Julita Sitniewska
Stanowisko ds. rejestru zabytków ruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 39
e-mail: jsitniewska@wuoz.bialystok

Andrzej Cieślik, w zastępstwie Marcin Mironowicz
Stanowisko ds. dokumentacji zabytków i archiwum
tel.: 85 74-12-332 wew. 37
e-mail: mmironowicz@wuoz.bialystok


 Wydział Inspekcji Zabytków


Justyna Kożan
Kierownik wydziału
tel.: 85 74-12-332 wew. 35
e-mail: jkozan@wuoz.bialystok.pl

Agnieszka Płocka-Wojtala
Stanowisko ds. inspekcji zabytków nieruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 34
e-mail: aplocka@wuoz.bialystok.pl

Jerzy Tołłoczko
Stanowisko ds. inspekcji zabytków nieruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 34
e-mail: jtolloczko@wuoz.bialystok.pl

Marta Uścinowicz
Stanowisko ds. inspekcji zabytków nieruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 34
e-mail: muscinowicz@wuoz.bialystok.pl

Małgorzata Pawluczuk
Stanowisko ds. inspekcji zabytków nieruchomych
tel.: 85 74-12-332 wew. 38
e-mail: mpawluczuk@wuoz.bialystok.pl

Jerzy Maciejczuk
Stanowisko ds. inspekcji zabytków archeologicznych
tel.: 85 74-12-332 wew. 38
e-mail: jmaciejczuk@wuoz.bialystok.pl


Wydział Administracyjno-Gospodarczy


Monika Bekier-Kozłowska
Stanowisko ds. organizacyjno-kadrowych
tel.: 85 74-12-332 wew. 36
e-mail: mbekier@wuoz.bialystok.pl

Joanna Piszczatowska
Stanowisko ds. administracyjno-gospodarczych
tel.: 85 74-12-332 wew. 31
e-mail: sekretariat@wuoz.bialystok.pl

Justyna Zajko-Czochańska
Starszy specjalista ds. strategii i kontroli
tel.: 85 74-12-332 wew. 41
e-mail: jzajko@wuoz.bialystok.pl


Stanowiska ds. Budżetu i Finansów


Dorota Sieredzińska
Główny księgowy
tel.: 85 74-12-332 wew. 44
e-mail: dsieredzinska@wuoz.bialystok.pl

Krzysztof Łuźniak
Stanowisko ds. budżetu i finansów
tel.: 85 74-12-332 wew. 36
e-mail: kluzniak@wuoz.bialystok.pl


Samodzielne stanowiska


Krystian Kamiński
Stanowisko ds. informatycznych
tel.: 85 74-12-332 wew. 36
e-mail: kkaminski@wuoz.bialystok.pl

Jan Fiedoruk
Stanowisko ds. ochrony zabytków na wypadek konfliktu zbrojnego i sytuacji kryzysowych
tel.: 85 74-12-332 wew. 43
e-mail: jfiedoruk@wuoz.bialystok.pl

Małgorzata Kierzkowska
Radca Prawny
tel.: 85 74-12-332 wew. 37
e-mail: mkierzkowska@wuoz.bialystok.pl